Altin Oran Hakkında

Altın Oran

25 Yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

About Us

Altın Oran Kimya

İlk ticari faliyetine 1996 yılında toptan temizlik ve kullan at malzemeleri pazarlaması yaparak başlayan Ege Zirve Profesyonel Çözümler 2018 yılından itibaren Altın Oran çok amaçlı leke sökücü ürününün üretimi ile ticari hayatına devam etmektedir.

Altın Oran, temizlik ürünleri çok amaçlı leke sökücü ürününü üretirken aynı zamanda, zaman içerisinde müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmektedir. 2020'nin Ağustos ayı itibariyle Lastik Parlatıcı ve Yenileyici,Araç İç Plastik Yenileyici,Torpito Sütü,Hızlı Cila,WC Banyo Fayans ve Armatür temizleyici üretimine başlamıştır.

Geçirdiği 24 yılda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren şirketimiz, profesyonel kadrosu ve iş disiplini ile yurt içi ve yurt dışında geniş bir portföyde söz sahibi olmayı başarmıştır. 2018 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan firmamız, çevreye olan duyarlılığını ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile göstermiş, çalışanlarına verdiği değeri ise OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgeleri ile kanıtlamıştır

Vizyon

Türkiye'de Oto Kozmetik,Temizlik ve Hijyen Ürünleri konusunda oluşturduğu geniş yelpazesiyle ve aynı zamanda yaygın bayilik ağları ve profesyonel satış ekibimizle, konusunda uzman eğitimli personeliyle müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile yürüttüğümüz çalışmalarımız vizyonumuzda saklıdır.

Misyon

Müşterilerimize güvenilir,kaliteli,uygun maliyetli oto kozmetik ve temizlik ürünlerinde hem yurt içi ve hem yurt dışında aranan marka olmayı hedeflemektedir.

online ödeme